Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Szybko przyszło, szybko poszło. Lato. Na całe szczęście w góry powoli zagląda jesień, a dla nas jest to znak, że przygotowania do sezonu wchodzą w decydującą fazę. Co jednak najważniejsze, rozpoczęliśmy już sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon!


Wiesz, że przyjedziesz w tym sezonie do Zieleńca? Będziesz stałym bywalcem naszego ośrodka? A może planujesz spędzenie tu sylwestrowo-noworocznego okresu? Dlaczego nie zaopatrzyć się w karnet już teraz? Tym bardziej, że jak to zwykle przy okazji przedsprzedaży bywa, ceny są bardzo atrakcyjne.

Zbliżający się wielkimi krokami sezon zapowiada się naprawdę wyśmienicie. Cały czas prowadzimy intensywne prace związane z przygotowaniem ośrodka - optymalizujemy profile stoków, dokonujemy dokładnych przeglądów technicznych całej zielenieckiej infrastruktury, ze szczególnym uwzględnieniem kolei i wyciągów. Bo bardzo udanym sezonie letnim z dużym optymizmem czekamy na zimę, która podobno zapowiada się na dość mroźną i bardzo śnieżną. Jak to będzie w praktyce, o tym oczywiście przekonamy się na własne oczy. Ale biorąc pod uwagę tendencję ostatnich lat, powinno być naprawdę bardzo dobrze.

Wracając jednak do samej przedsprzedaży karnetów. Od 14 września na stronie internetowej www.zieleniec.pl startuje możliwość ich zakupu. Rodzaje skipassów nie uległy większej zmianie w stosunku do zeszłego sezonu i przedstawiają się następująco:

Rodzaj karnetu

cena regularna

cena po rabacie

oszczędność

2 dniowy 13h dzień po dniu

180,00 zł

126,00 zł

54,00 zł

3 dniowy 13h dzień po dniu

240,00 zł

168,00 zł

72,00 zł

3 dniowy 13h dowolne dni sezonu

270,00 zł

189,00 zł

81,00 zł

6 dniowy 13h dzień po dniu

425,00 zł

297,50 zł

127,50 zł

6 dniowy 13h dowolne dni sezonu

520,00 zł

338,00 zł

182,00 zł


W przedsprzedażowym okresie od 14 września do 15 października na wszystkie wyżej wymienione rodzaje karnetów obowiązywać będzie 30 procentowy rabat. Wyjątkiem będą jedynie karnety 6-dniowe na 13 dowolnych godzin, na które ośrodek udziela w tym okresie aż 35 proc. zniżki.

Nowością w tym sezonie jest jednak ograniczona liczba dostępnych w przedsprzedaży karnetów. Najmniej, bo jedynie 50 dostępnych będzie tych 2-dniowych, natomiast 150 3-dniowych (zarówno na 13 godzin dzień po dniu, jak i dowolnych dni sezonu). 6-dniowych na 13 dowolnych dni sezonu do sprzedaży trafi 200, natomiast 6-dniowych na 13 godzin dzień po dniu dostępnych będzie 600 sztuk. Podobnie jak miało to miejsce w latach poprzednich, każdy karnet można spersonalizować poprzez dodanie własnej grafiki/zdjęcia, natomiast na zakup karnetów online obowiązuje dokładnie taki sam regulamin, jak dla tych zakupionych fizycznie w kasie (gorąco zachęcamy do zapoznania się z treścią regulaminu). Uzupełnieniem oferty związanej z zakupem karnetów jest możliwość zaopatrzenia się w ubezpieczenie, co również warto wziąć pod uwagę przy planowaniu tegorocznego sezonu zimowego.

Dodatkowo w przedsprzedaży oferowane są także pakiety do szkół narciarskich. Na 4, 8 i 12 godzin do 15 października  je kupić z 15-proc. rabatem. Również w tym przypadku warto z oferty skorzystać, gdyż oszczędzić można w ten sposób nawet 144 złote!

Dlatego jeśli planujesz już tegorocznej #szusowanko i chcesz skorzystać z najwyższych w tym roku rabatów, koniecznie kup karnet już dziś, zanim zrobią to inni. A biorąc pod uwagę zeszłoroczną dynamikę sprzedaży oraz fakt, że w tym roku liczby karnetów będą ograniczone, naprawdę nie warto z zakupem zwlekać.

Przypominamy, że pierwszy okres przedsezonowej sprzedaży karnetów kończy się 15 października. Potem oczywiście dalej możliwy zakup karnetów na cały sezon, jednak obowiązujące rabaty będą znacząco niższe.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.