Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Pisanki pomalowane, mazurki polukrowane, koszyki wypełnione smakołykami? Czas na Wielkanocne #szusowanko w Zieleńcu. Kto powiedział, że białe święta muszą być tylko w grudniu! Mamy nadzieję, że narty i deski nie zdążyły się mocno zakurzyć - łapcie sprzęt, i wpadajcie na stoki. Zapraszamy na wielkanocne śniadanie z widokiem na Orlicę i nie tylko. Czekamy na Was przez cały tydzień.

Kto tęsknił za śnieżnym szaleństwem ręka w górę! W świąteczny weekend znów kręcimy w Zielu. Z niecierpliwością czekać na Was będą wyciągi w ośrodkach Nartorama, Mieszko i Winterpol. Warun, jak na tę porę roku (połowę kwietnia!), zapowiada się znakomity i aż żal nie skorzystać z wiosennego szusowanka.

Oczywiście nie samymi nartami żyje człowiek. Wielkanoc to przede wszystkim okazja do zatrzymania i odpoczynku, a także czas spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi. Zgadzacie się, że nic tak nie sprzyja regeneracji jak czyste powietrze i otoczenie natury? Pięknej przyrody w i różnorodnych atrakcji w Zielu nigdy nie brakuje. A to wszystko w jedynym w Polsce mikroklimacie, który pozytywnie wpływa na dotlenienie organizmu, poprawę stanu zdrowia i jakości snu.

Piesze wędrówki malowniczymi szlakami, konne przejażdżki po grzbietach Gór Orlickich, a może relaksujące zabiegi w SPA? Możliwości jest wiele. Ponadto pensjonaty z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowały wyjątkowe oferty, w tym tradycyjne potrawy i wypieki. Nie ma co się zastanawiać, z dnia na dzień wolnych miejsc noclegowych ubywa.

Zieleniec to miejsce, w którym można znaleźć coś nie tylko dla ciała, ale i ducha. W kościele p.w. Św. Anny można będzie wziąć udział w wielkanocnych uroczystościach. Zabytkowa, kamienna świątynia znajduję się tuż przy stoku.

Rozkład jazdy 16-18 kwietnia (sobota - poniedziałek)

Mieszko

  • Kolej 4os. M1 Mieszko Czerwona 09:00 - 18:00
  • Talrzyk M2 09:00 - 18:00

Nartorama

  • Kolej 6os. N2 Nartorama Skyway Express 09:00 - 18:00
  • Talrzyk N1 09:00 - 18:00
  • Talerzyk N4 09:00 - 18:00

Winterpol

  • Kolej 6os. W3 Pomarańczowa - sobota - niedziela 09:00 - 18:00
  • Kolej 6os. W3 Pomarańczowa - poniedziałek 09:00 - 16:00
  • Taśma WT2 - sobota - niedziela 09:00 - 18:00
  • Taśma WT2 - poniedziałek 09:00 - 16:00

Do zobaczenia w Zieleńcu!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
T&T © 2021 Stworzone przez www.rimset.pl