Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Zakończenie wakacji to doskonały moment do planowania kolejnego wypoczynku, ale tym razem w zimowej odsłonie. Sprawdźcie sami co na nadchodzący sezon 2022 / 2023 przygotowała szkoła narciarsko – snowboardowa i wypożyczalnia sprzętu T&T Zieleniec, która już od ponad 30 lat naucza szusowania kolejne pokolenia.

Wrzesień kojarzy się przede wszystkim z powrotami do szkoły czy pracy po wakacyjnych przygodach. Choć dla wielu nie jest to powód do radości, można spojrzeć inaczej na tę sytuację - wielkimi krokami zbliża się nowy sezon narciarski! Już za około trzy miesiące, a jeśli pogoda pozwoli to nawet szybciej, widzimy się na stokach pod Orlicą. Co wy na to? 

Cóż to był sezon – prawie 130 dni jazdy, doskonały warun, tysiące miłośników sportów zimowych, niezwykłe atrakcje na stokach i poza nimi. A to wszystko w fantastycznej atmosferze i wyjątkowym mikroklimacie, który sprzyja nie tylko szaleństwom na śniegu, ale także wpływa na poprawę stanu zdrowia! Najwytrwalsi zjeżdżali aż do ostatniej rundy wyciągów - po raz kolejny Zieleniec Sport Arena udowodniła, że poddaje się ostatnia.

Pisanki pomalowane, mazurki polukrowane, koszyki wypełnione smakołykami? Czas na Wielkanocne #szusowanko w Zieleńcu. Kto powiedział, że białe święta muszą być tylko w grudniu! Mamy nadzieję, że narty i deski nie zdążyły się mocno zakurzyć - łapcie sprzęt, i wpadajcie na stoki. Zapraszamy na wielkanocne śniadanie z widokiem na Orlicę i nie tylko. Czekamy na Was przez cały tydzień.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
T&T © 2021 Stworzone przez www.rimset.pl