Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Niech nie martwi Was ocieplenie - wszak w marcu, jak w garncu - i ono czasem musi się w tym czasie przydarzyć. Jednak jeśli spojrzymy w prognozy pogody na kolejne dni, sytuacja wygląda naprawdę bardzo dobrze!

Pięć rund kapitalnego ścigania się na nartach, prawie setka uczestników w każdej edycji. Do tego moc uśmiechu, pozytywnej energii, emocji i przede wszystkim dobrej zabawy na świeżym powietrzu - tak w skrócie podsumować można tegoroczną edycję zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy.

Niech nie martwi Was ocieplenie – wszak w marcu, jak w garncu – i ono czasem musi się w tym czasie przydarzyć. Jednak jeśli spojrzymy w prognozy pogody na kolejne dni, sytuacja wygląda naprawdę bardzo dobrze!

Przyszedł czas na decydujące rozstrzygnięcia. 23 edycja jednych z najstarszych zawodów w regionie powoli zbliża się do końca. Zanim jednak to nastąpi, czeka nas dzień pełen atrakcji, sportowych emocji i doskonałej zabawy.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.