Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Już w najbliższy weekend w Zieleńcu odbędą się zawody Pucharu Polski w snowboardzie w konkurencjach BA (Big Air) oraz SBS (Slopestyle). Co ważne - do udziału w nich zapraszamy nie tylko zawodników posiadających licencję PZN-u, ale i wszystkich niezrzeszonych w klubach pasjonatów jednej deski.

Jesteśmy coraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć, jeśli chodzi o rozgrywane w tym sezonie zawody w ramach Dziecięcego Puchara Orlicy. Do zakończenia cyklu pozostały jeszcze dwie edycje. Najbliższa - śląska, odbędzie się w sobotę, 16 lutego.

W sobotę, 2 lutego rozegrana została kolejna runda zawodów w ramach 24 edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy. Świetnemu poziomowi, towarzyszyło mnóstwo uśmiechu i dobrej zabawy, doskonale wpisując się w panujący w Zieleńcu klimat trwających cały czas zimowych ferii.

2 lutego, 11:30. Wszyscy zwarci, gotowi, pełni energii i pozytywnych emocji. Taka zapowiedź może dotyczyć tylko jednego - kolejnej rundy zawodów w ramach Dziecięcego Pucharu Orlicy. Liczymy, że frekwencja będzie wysoka, wszak to sam środek ferii między innymi na Dolnym Śląsku.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.