Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Wszech obecna zieleń, eksplodująca po długiej zimie przyroda, unikalny w skali całego kraju mikroklimat i mnóstwo sposobów aktywnego wypoczynku – właśnie tak przedstawia się majówkowa perspektywa w Zieleńcu. Jeszcze nie jest za późno, aby zaplanować tu dłuższy pobyt.

Niemal 130 dni jazdy w doskonałych warunkach, tysiące pasjonatów sportów zimowych, wypoczywających aktywnie turystów, kalendarz pełen imprez i zawodów, a ponad wszystko rodzinna i prawdziwie zimowa atmosfera - tak w kilku słowach podsumować można kolejny kończący się właśnie sezon narciarski w stacji Zieleniec Ski Arena.

Sezon nieuchronnie zbliża się do końca. Zanim jednak na bok odłożycie narciarski sprzęt, będziecie mogli raz jeszcze wystartować w organizowanych w Zieleńcu zawodach. Czas na rodzinne ściganie, czas na Winterpol Family Cup! Widzimy się w sobotę, 30 marca!

Wiosna? Jaka wiosna. W Zieleńcu po raz kolejny dosypało białego puchu, temperatura regularnie nocą i czasem również w dzień spada poniżej zera (nawet do -7 stopni!). O żadnej więc wiośnie na razie nie myślimy, tylko wyciskami z zimy, ile się da!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.