Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Gotowi na świeżą dawkę sportowych emocji? Już w najbliższą niedzielę, 5 lutego lecimy z  kolejną rundą Pucharu Orlicy! To będzie wyjątkowa, a wręcz historyczna chwila. Po raz pierwszy na linii startu oprócz narciarzy staną także miłośnicy jednej deski. Nie możecie tego przegapić - wszyscy już zapisani?

Inauguracyjna runda Pucharu Orlicy w sezonie 2022/2023 za nami! Ależ to było piękne widowisko, technika na 5+, szybkość  i zwinność nie do opisania. Długo wyczekiwanym zawodom towarzyszyły  świetne humory, rodzinna atmosfera i jak zawsze pozytywna dawka adrenaliny.  Nadszedł czas podsumowań kto zwyciężył w II rundzie 28. Pucharu Orlicy?

Hojne dostawy białego puchu+niska temperatura = się bajeczny warun pod Orlicą. Na taką aurę wszyscy czekaliśmy i teraz, aż żal nie korzystać z jej uroków. A to oznacza, że…nowy tydzień zaczynamy od wspaniałej wiadomości! Już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia odbędą się zawody w ramach 28. Pucharu Orlicy. Z kim widzimy się na linii startu?

Wasze zaciśnięte kciuki naprawdę mają moc! W weekend termometry nareszcie przekroczyły magiczną barierę 0 stopni. To zielone światło dla armatek, które pracują na pełnych obrotach. Choć robimy wszystko, co w naszej mocy i śnieżymy, ile się da, niestety jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu styczniowej rundy Pucharu Orlicy, która była zaplanowana na najbliższą niedzielę. Zawody odbędą się w innym terminie o czym będziemy informować. 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
T&T © 2021 Stworzone przez www.rimset.pl