Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

28 edycja Pucharu Orlicy przechodzi do historii i to w jakim stylu! Bez wątpienia był to jeden z najbardziej emocjonujących weekendów sezonu 2022/2023 w tej części Sudetów. W niedzielę, 12 marca na zielenieckim parkiecie wystąpili odważni i niezwykle sprawni zawodnicy. Czas poznać zwycięzców, którzy w towarzystwie wiernych kibiców szusowali, ile sił w łydkach!

Prosimy o uwagę - Szanowni Państwo nadszedł czas na finał 28 edycji Pucharu Orlicy! W najbliższą niedzielę, 12 marca już po raz ostatni w tym sezonie na linii startu staną odważni zawodnicy. Przed nami wspaniałe widowisko, walka o każdą sekundę, adrenalina i okazja do pobicia swoich rekordów. Nasz przyjaciel warun mówił, że wpada na pewno, a Wy?

Choć aura postanowiła nieco namieszać, nie zdołała pokrzyżować nam planów. Kto, jak kto, ale my tak łatwo się nie poddajemy! Niedzielne popołudnie pod Orlicą wypełniły sportowe emocje, radosne okrzyki wsparcia od wiernych kibiców i nowe rekordy prędkości! Czas poznać najszybszych zawodników 4 rundy Pucharu Orlicy w sezonie 2022/2023!

Uwaga, uwaga! Mamy ważny komunikat zapisy do IV rundy Pucharu Orlicy są już otwarte. Spragnieni adrenaliny i szybkości narciarze poszukiwani!  Od następnych zawodów dzieli nas zaledwie kilka dni. Zgarniaj kumpli, siostry, kuzynów, babcię i stryja!  Widzimy się na linii startu już w następną niedzielę - 19 lutego. 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
T&T © 2021 Stworzone przez www.rimset.pl