Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Powoli końca dobiega przygoda z szusowankiem w tym sezonie. Wszystko wskazuje na to, że zamknięty on zostanie oficjalnie 8 kwietnia. W ciągu najbliższych dni czynne będą w Zieleńcu niektóre wyciągi i koleje, więc jeśli ktoś z Was ma jeszcze ochotę na wiosenną jazdę, niech wpada czym prędzej w nasze strony.

Powoli zbliżamy się do zakończenia zimowego sezonu. Zanim to jednak nastąpi (nie podajemy jeszcze dokładnej daty, bo prognozy pogody na kilkanaście najbliższych dni nie są jednoznaczne), chcieliśmy Was gorąco zachęcić do odwiedzenia Zieleńca w świątecznym tygodniu.

Niech nie martwi Was ocieplenie - wszak w marcu, jak w garncu - i ono czasem musi się w tym czasie przydarzyć. Jednak jeśli spojrzymy w prognozy pogody na kolejne dni, sytuacja wygląda naprawdę bardzo dobrze!

Pięć rund kapitalnego ścigania się na nartach, prawie setka uczestników w każdej edycji. Do tego moc uśmiechu, pozytywnej energii, emocji i przede wszystkim dobrej zabawy na świeżym powietrzu - tak w skrócie podsumować można tegoroczną edycję zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.