Aktualności

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Wstajesz rano. Za oknem słychać jedynie śpiew ptaków, względnie w trakcie nieco bardziej wietrznego dnia szum pochylających się na wietrze drzew. Żadnych krzyków, hałasu, śmieciarek, z rzadka przejeżdżający jedną drogą samochód, który pewnie jest tym, który dowozi dla Ciebie świeże i ciepłe bułki na śniadanie. Czy podoba Ci się ta perspektywa? A to dopiero początek dnia, jaki możesz w wakacje spędzić w Zieleńcu.

Luzowanie obostrzeń oraz otwarcie bazy noclegowej i gastronomicznej

Nie będzie skupiać się na tym, czego w tym sezonie zabrakło i czego nie było. Przywołujmy wspomnienia jedynie tych fajnych rzeczy, które się udały. A było ich przecież całkiem sporo! Na samym początku jednak, chcieliśmy złożyć najserdeczniejsze podziękowania na Wasze ręce.

Potwierdziły się wczorajsze obawy dotyczące zasad funkcjonowania ośrodków narciarskich od 20 marca. Niestety zgodnie z ogłoszonymi wczoraj obostrzeniami przez Ministra Zdrowia, Adam Niedzielskiego jesteśmy zmuszeni definitywnie zakończyć ten i tak trudny sezon narciarski. Gorąco wierzymy, że w grudniu wszystko będzie już wyglądało naprawdę inaczej, normalnie.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.