O szkole

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Szkolenia narciarskie i snowboardowe

Szkolenia w naszej szkole odbywają się głównie w formie indywidualnych zajęć z instruktorem, tzw. "jeden na jeden". Dzięki temu możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo osoby uczącej się oraz wysoką efektywność procesu nauczania. Dodatkowo prowadzimy zajęcia w grupach od dwóch do dziesięciu osób. Każda lekcja z instruktorem trwa 55 min.

Miejsce szkolenia

Wszystkich adeptów narciarstwa i snowboardu, którzy rozpoczynają swoją przygodę z szusowaniem zapraszamy na stok dydaktyczny wyposażony w dwa nowoczesne i bezpieczne wyciągi taśmowe SunKid o długości 50m i 100m  Wraz z wzrostem umiejętności zajęcia rozszerzają się o wyciągi talerzykowe i kanapowe.

Bezpieczeństwo i jakość  

Nasza szkoła posiadają licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN PZN. Oznacza to w praktyce, że mają Państwo gwarancję współpracy z profesjonalnymi instruktorami, którzy uczą zgodnie z programem nauczania przyjętym przez PZN.

Lokalizacja szkoły T&T Zieleniec

Szkoła narciarska T&T znajduje się w Zieleńcu przy głównym parkingu Winterpol przy pomarańczowej kanapie. Drugim miejscem gdzie można zapisać się na zajęcia jest biuro szkoły mieszczące się przy głównej kasie Winterpol. W bezpośrednim sąsiedztwie szkółki znajduje się parking oraz tor saneczkowo - tubinngowy. Sprawdź na mapie naszą lokalizację.

Sprzęt narciarski / snowobardowy

Nie masz swojego sprzętu, a chcesz rozpocząć przygodę ze sportami zimowymi. To nie problem!! Zapraszamy do naszej wypożyczalni T&T Zieleniec. Sprawdź naszą lokalizację na mapie!

Sprawdź swoje umiejętności

Co roku szkoła jest organizatorem cyklu zawodów „Dziecięcy Puchar Orlicy” na którą składa się 5 edycji zawodów w trakcie całej zimy. Udział w tych amatorskich zawodach to doskonała okazja, aby sprawdzić wcześniej nabyte umiejętności w szusowanku.

Grupy zorganizowane

Dla grup zorganizowanych minimum 10 osób proponujemy preferencyjne ceny po uprzednim kontakcie e-mail lub telefonicznym. Zawody dla pracowników, zabawy integracyjne na śniegu – to również znajduje się w naszym portfolio.

Obiekty partnerskie
Jeżeli nocujesz w jednym z naszych partnerskich obiektów noclegowych (Vital & SPA Resort Szarotka, Hanka, Śnieżka i Bajka) to mamy dla Ciebie specjalna ofertę rabatów.

Godziny pracy
Codziennie w godzinach pracy wyciągu kanapowego Winterpol.

Kontakt:

Tel. +48 603 23 66 72
tel. + 48 601 44 48 44
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • szkola_narciarska_t_and_t_03
  • szkola_narciarska_t_and_t_04
  • szkola_narciarska_t_and_t_05
  • szkola_narciarska_t_and_t_06
  • szkola_narciarska_t_and_t_07
  • szkola_narciarska_t_and_t_08

 

Miejsce zapisów na szkolenia T&T

 

 

Stok szkoleniowy T&T

 

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
T&T © 2021 Stworzone przez www.rimset.pl