O wypożyczalni

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

SZKOŁA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA T&T

Wypożyczalnia T&T już od ponad 20 lat znajduje się w Zieleńcu. W naszej wypożyczalni dobierzemy indywidualnie sprzęt dostosowany do wzrostu, wagi oraz indywidualnych umiejętności. Współpracujemy z najlepszymi producentami nart oraz snowboardów (HEAD, SALOMON, ATOMIC, VOLKL, BURTON) dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się sprzęt najwyższej jakości. Jeśli wybierasz się na zimowy urlop, a nie posiadasz swojego sprzętu zimowego to zapraszamy do wypożyczalni T&T, a nasi specjaliści przygotują najbardziej optymalny zestaw. Pamiętaj, że odpowiedni dobór sprzętu przekłada się bezpośrednio na efektywność nauczania oraz satysfakcję z szusowania po stokach.

Wypożyczalnia zlokalizowana jest w Zieleńcu przy głównym parkingu Winterpol przy którym znajduje się pomarańczowa kanapa 6 osobowa.

Jeżeli nocujesz w jednym z naszych partnerskich obiektów noclegowych (Vital & SPA Resort Szarotka, Hanka, Pod Orlicą, Straszny Dwór, Stokłos, Absolwent, Śnieżka i Bajka) to mamy dla Ciebie specjalna ofertę rabatów.

Dla grup zorganizowanych minimum 10 osób proponujemy preferencyjne ceny po uprzednim kontakcie emailowym lub telefonicznym.

Więcej informacji dostępne na www.tandt.pl oraz pod numerami telefonów:
+48 603 23 66 72   +48 601 44 48 44

 

  • wypozyczlania_nart_i_snowboardu_t_and_t_01
  • wypozyczlania_nart_i_snowboardu_t_and_t_02
  • wypozyczlania_nart_i_snowboardu_t_and_t_03
  • wypozyczlania_nart_i_snowboardu_t_and_t_04

 

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego T&T

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.